ГРОШІ ВІД КОЛЕГ

20.05.2019
19.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
Всі новини »

ТЕГИ

«ЦПК» створив проект для покарання «зашкварених» мажоритарників за їхні корупційні проступки

05 Червня 2018

Громадська організація «Центр протидії корупції» («ЦПК») презентувала новий проект «Серпом по рейтингу», який має на меті змусити народних депутатів нести політичну відповідальність за їхні проступки. Про це повідомляється на сайті «ЦПК».

«Серпом по рейтингу — це інструмент покарання народних депутатів-мажоритарників за їхні корупційні проступки чи потурання корупції. За вчинки потрібно відповідати, у цьому випадку найдорожчим для депутата — рейтингом. Узяв на поруки хабарника, став підозрюваним справи НАБУ, зареєстрував чи підтримав голосуванням законопроект з корупційними ризиками, не дозволив зняти недоторканість з депутата-корупціонера — потрапляєш у базу зашкварених депутатів», – йдеться в повідомленні організації.

«Ми запускаємо цей проект напередодні голосування депутатів за законопроект про антикорупційний суд і хочемо запевнити, що кожен мажоритарник, який не проголосує «за» незалежний антикор.суд — потрапить у нашу базу зашкварених депутатів. А далі ми розкажемо про це всім його виборцям», — розповів голова правління «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін.

В «ЦПК» пояснили, що кожна людина може обрати мажоритарника та перевірити його на зашквар. «Знайшли? Допоможіть покарати і добровільно пожертвуйте будь-яку суму. Далі через цільову рекламу у Фейсбук ми розкажемо про зашквареного депутата його виборцям і прозвітуємо вам. Або ж ви можете обирати конкретний зашквар і покарати депутатів, які у ньому фігурують», – йдеться в повідомленні.

«ЦПК» також звертає увагу, що буде показувати лише найочевидніші корупційні зашквари депутатів: подання депутатами законопроекту, який захищає їх від відповідальності за корупцію, або взяття ними на поруки затриманих топ-корупціонерів, або не голосування за позбавлення імунітету фігурантів розслідувань НАБУ тощо.

НАШІ ГРОШІ

НАШІ ГРОШІ

22.05.2019
21.05.2019