ГРОШІ ВІД КОЛЕГ

02.08.2019
01.08.2019
31.07.2019
30.07.2019
29.07.2019
Всі новини »

ТЕГИ

У Запоріжжі укріплення шляхопроводу хочуть замовити за 25 мільйонів, хоча роботи вже виконали

11 Грудня 2018

КП «Управління капітального будівництва» має намір укласти угоду з ТОВ «Україно-європейська компанія «Реконструкція та будівництво» на реконструкцію шляхопроводу по пр. Металургів в Запоріжжі вартістю 25,09 млн грн. Про це написали «Наші гроші. Запоріжжя» за посиланням на систему «Прозорро».

Відпочатку планувалося виконати заміну асфальту, освітлення, усунути дефекти, тощо. Однак пізніше під шляхопроводом виявили плавун і вирішили укріпити шляхопровід за допомогою заливки паль.

На загальні роботи замовлення вартістю 2,81 млн грн. в травні отримало ТОВ «Девелопмент енд констракшн». Воно ж в якості субпідрядника вказувало «Україно-європейську компанію  «Реконструкція та будівництво». Водночас, на фото з об’єкту видно працівників у спецформі «Євробудгруп». Ця фірма також виступала конкурентом «Девелопмент енд констракшн» на тендері.

Коригування проектно-кошторисної документації для укріплення шляхопроводу замовили 30 серпня і роботу мали завершити до 10 жовтня і вже після цього оголосили тендер на укріплення шляхопроводу, в якому перемогло «УЄК «Реконструкція та будівництво». Воно ж залучило для безпосереднього встановлення паль ТОВ «ЗВ «Гідроспецбуд».

Водночас, ще в листопаді на сайті міської ради вже повідомили про встановлення 59 паль.

ТОВ «Україно-європейська компанія «Реконструкція та будівництво» володіє Алла Вахітова з Макіївки. Директор – В’ячеслав Вахітов. Вони ж раніше володіли, а нині керують ТОВ «Індустріальний союз промисловості Донбаса», яке переоформили на Юлію Спрягайло. Вона була членом виборчої комісії на виборах голови ДНР у 2018 р.

Водночас, на доньку В’ячеслава Вахітова, Ольгу, оформлено вищезгадане «Євробудгруп», яке орендувало в «УЄК «Реконструкція та будівництво» техніку при виконанні інших замовлень в Запоріжжі. Тоді ж «Євробудгруп» в якості наявності досвіду вказувало виконання підрядів для комбінату «Запоріжсталь».

На нинішньому ж тендері вже «УЄК «Реконструкція та будівництво» орендує техніку в «Євробудгруп». А також у фірми «Хозхімсервіс» (також з орбіти власників комбінату «Запоріжсталь»).

Нагадаємо, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк до свого обрання працював головним інженером на комбінаті «Запоріжсталь».

НАШІ ГРОШІ

Tеги | ,

НАШІ ГРОШІ

18.08.2019
16.08.2019
15.08.2019