ГРОШІ ВІД КОЛЕГ

18.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
13.02.2019
12.02.2019
Всі новини »

ТЕГИ

НАБУ розслідує можливе незаконне збагачення заступника глави Адміністрації президента

18 Червня 2018

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення заступника голови Адміністрації президента.

Про це повідомило «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу НАБУ.

«Починаючи з 15 лютого детективи Національного антикорупційного бюро здійснюють досудове розслідування за фактом можливого незаконного збагачення заступника глави Адміністрації президента України. Усі матеріали й звернення з цієї теми, що надійшли після 15 лютого, долучаються до матеріалів вказаного кримінального провадження з метою їх перевірки в межах досудового розслідування за вказаним фактом, про що заявники повідомляються письмово», – зазначили у відомстві.

За інформацією журналіста «Слова і Діла», йдеться про заступника голови АП Олексія Філатова. Вказане кримінальне провадження було порушене за заявою громадської організації.

Також додамо, що журналістське розслідування Bihus.info було долучене до матеріалів справи щодо Філатова, а саме того факту, що в декларації заступника голови АП не вказані його син, цивільна дружина Анна Бабич та її юридична компанія Aequo.

Ця юрфірма обслуговує клієнтів по питанням концентрації в Антимонопольному комітеті. У свою чергу заступником голови АМКУ є Марія Ніжнік, яка до призначення на держслужбу працювала саме у Aequo. Цю фірму майже день в день з призначенням Філатова в Адміністрацію президента створили кілька юристів, які в 2014 відкололись від фірми «Василь Кисіль і партнери». При цьому Філатов і також працював у «Василя Кисіль» і разом з Ніжнік в 2013 році обслуговував угоду по продажу Борисом Ложкіним медіахолдингу УМХ Сергію Курченко. Саме Ложкін очолював Адміністрацію президента, коли до нього заступником прийшов Філатов.

Раніше адвокат заявив, що НАБУ не відкрило справу щодо заступника глави АП за матеріалами журналістського розслідування Bihus.info.

НАШІ ГРОШІ

НАШІ ГРОШІ

19.02.2019
18.02.2019