ГРОШІ ВІД КОЛЕГ

20.05.2019
19.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
Всі новини »

ТЕГИ

Оточення Кононенко переписало власників фірмі, по якій ГПУ відкрила справу за «літієвий» спецдозвіл

14 Травня 2018

Генеральна прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо службових осіб Державної служби геології та надр та ТОВ  «Петро-Консалтінг» за підозрою в замаху на привласнення корисних копалин у особливо великих розмірах.

Про це в своєму блозі на «Українській правді» написав народний депутат Олексій Рябчин («Батьківщина»).

За інформацією депутата, кримінальне провадження було  відкрите 20 квітня за №42018000000000927.

В судовому реєстрі інформація про цю справу відсутня.

В лютому 2018 року Держгеонадр видало «Петро-Консалтінгу» спеціальний дозвіл на видобування літієвих руд на Шевченківському родовищі літію, що розташоване у Великоновосілківському районі Донецької області.

За даними Рябчина, в березні фірма з метою провадження планової діяльності розпочала обов’язкову процедуру оцінки впливу на довкілля. А в квітні відбулося засідання громадської ради при Великоновосілківській райдержадміністрації, на якому не була підтримана діяльність  «Петро-Консалтінг» з розробки літієвих родовищ. Громадська рада направила листа до  Міністерства екології з проханням надати роз’яснення щодо вибору ділянки для видобування літієвих руд, впливу на довкілля та здоров’я людей та провести громадські слухання з цих питань.

Від «Наших грошей»

13 травня 2018 система «Youcontrol» зафіксувала дані, що єдиним власником «Петро-Консалтінг» став її екс-керівник Ігор Коломієць. На його посаду був призначений Перелигін Єгор Євгенович, якому встановлено обмеження на вчинення правочинів з спецдозволами.

Людина з ПІБ Перелигін Єгор Євгенович є відомим банкіром, донедавна він був в.о. голови правління ПАТ «Альпарі-банк», 100% акцій якого належить бізнесмену з Об’єднаних Арабських Еміратів Бахтарі Хедаятоллах.

Попри зміну власників та директора місце реєстрації «Петро-Консалтінг» залишилося незмінним – Київ, вул. Євгена Харчеенка (колишня – Леніна), б. 31, оф. 3. Це адреса масової реєстрації фірм.

На момент видачі  спецдозволу на видобування літієвих руд на Шевченківському родовищі літію засновниками «Петро-Консалтінг» були Олег Большаков зі Львова та Микола Єсипенко з Києва, керівником – Ігор Коломієць. Програмі «Наші гроші з Денисом Бігусом» в «Петро-Консалтінг» повідомили, що директором фірми працює Тарас Ігнащенко – син Володимира Ігнатенка, радника міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

Ігнатенко-старший є сусідом першого замголови парламентської фракції БПП Ігоря Кононенка – бізнес-партнера Петра Порошенка. У 2016 році журналісти зафіксували Ігнащенка серед тих, хто зустрічав Кононенка в аеропорту «Жуляни».

Володимир Ігнащенко також є помічником народного депутата від БПП Анатолія Матвієнка, який є рідним дядьком народного депутата з БПП, екс-голови ДУСі Сергія Березенка. Останній нині один з найвпливовіших людей в фракції БПП.

НАШІ ГРОШІ

Tеги |

НАШІ ГРОШІ

22.05.2019
21.05.2019