ГРОШІ ВІД КОЛЕГ

20.05.2019
19.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
Всі новини »

ТЕГИ

Поліція підозрює «Київзеленбуд» та фірмачів у привласненні 100 мільйонів на ремонті парків

11 Травня 2018

Поліція розслідує фінансові махінації КО «Київзеленбуд», службовці якого у змові з низкою фірм виводили з комунального об’єднання десятки мільйоні бюджетних коштів, призначених на ремонт парків і скверів, а потім ділили гроші між собою. Про це написала Анна Камєліна у KиевVласть.

У 2016-2017 рр. посадові особи «Київзеленбуду» за результатами тендерів уклали низку договорів з ТОВ «Сівін транс» на загальну суму понад 70 млн грн. Зокрема, йдеться про капремонт парку «Веселка» в Шевченківському районі за 7,14 млн грн., реконструкцію парку відпочинку «Оболонь» в урочищі «Наталка» за 29,26 млн грн. тощо.

У той же період комунальники замовили ТОВ «Будоптімум» ремонтних робіт на загальну суму понад 11 млн грн. Зокрема, капремонт дорожньо-тропиночної мережі в парку імені Рильського в Голосіївському районі за 1,43 млн грн., капремонт скверу біля Міжнародного виставкового центру на пр. Броварському за 1,44 млн грн. тощо.

Крім того, у минулому році «Київзеленбуд» замовив ТОВ «Український холдинг будівельних проектів» продовження реконструкції парку «Оболонь» за 22,61 млн грн.

Правоохоронці вважають, що у всіх випадках три підрядника нічого не ремонтували, послуги не надавали, товари не поставляли, а отримані бюджетні кошти за допомогою фіктивних фірм перевели у готівку, після чого розподілили її між учасниками злочинної схеми (службовцями КП та фірм).

Слідчі також встановили, що у «Сівін транс» та у «Будоптімум» відсутні фахівці та наймані працівники, а також необхідна техніка, відповідно фірми просто не могли проводити ремонтні роботи, а щодо ТОВ «Український холдинг будівельних проектів», то поліція вважає, що для представників цієї фірми комунальники створили штучні умови для перемоги на тендері, відхиливши інші дешевші пропозиції.

Крім того, торік «Київзеленбуд» за результатами торгів замовив ТОВ «Клінтехінвест» 8 вакуумно-підмітальних машин RCM Patrol за 26,80 млн грн. (3,35 млн грн. кожна). У той же час, за даними представника компанії RCM (Італія) в Україні, вартість такої машини становить 2,5 млн грн. Слідчі вважають, що комунальники при підготовці технічних умов і проведенні конкурсних торгів навмисне завищили вартість товару на загальну суму 6,8 млн грн., і таким чином розтратили бюджетні кошти.

Усі вищевказані факти правоохоронці розслідують в рамках одного кримінального провадження.

З серпня 2016 року комунальним об’єднанням «Київзеленбуд» керує Михайло Наконечний.

Від «Наших грошей»:

Засновником та керівником ТОВ «Сівін транс» є Сергій Бабан.

Ігор Плахотний вказаний власником та директором ТОВ «Будоптімум».

Засновником та керівником ТОВ «Український холдинг будівельних проектів» є Ігор Рябоконь.

Власником та директором ТОВ «Будоптімум» є Олександр Некіпєлов.

НАШІ ГРОШІ

Tеги |

НАШІ ГРОШІ

22.05.2019
21.05.2019